Gündem Fatso Gündemi

TKDK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
03 Ocak 2018 Çarşamba / 17:38:53

FATSOFatsa Ticaret ve Sanayi Odası(FATSO) tarafından KOSGEB, TKDK ve İŞKUR temsilcilerinin katılımı ile bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Fatsa’da bir otelde düzenlenen bilgilendirme toplantısına AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, FATSO Başkanı Tayfun Karataş, İŞKUR Ordu Müdürü İsa Kaymak, Fatsa Ziraat Odası Başkanı İbrahim Ethem Kibar, iş adamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve davetliler katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Başkan Karataş, devlet tarafından işletmelere sağlanan desteklerin ekonomik anlamda önemli olduğunu söyledi.

KOSGEB, TKDK ve İŞKUR temsilcilerinin katılımıyla Fatsa’da yapılan bu toplantının ilk olduğunu belirten Karataş, “Amacımız ve gayemiz siz değerli üyelerimizin devlet tarafından sağlanan hibelerden maksimum oranda faydalanmasını sağlamak. Hibe demek yeni iş yerleri ve istihdam demek. Burada anlatılcak olan destekleme bilgilenin başta bölgemize ve sonrasında ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah 2018 yılını en güzel şekilde geçirmeyi umut ediyorum.” dedi.

AK Parti Ordu Milletvekili Taşçı ise bölge ve ülke ekonomisinin gelişmesi adına var güçleriyle çalıştıklarını ifade etti.

Bölgenin geçim kaynağı olan fındıktaki sorunları aşmak için sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinden destek beklediklerine dikkati çeken Taşçı, şunları ekledi: “Bölgemiz ekonomisinin gelişmesi adına hep birlikte mücadele ediyoruz. Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve bizler, bize atfedilen sorumluluğun bilincinde olmalıyız. Bir olursak, beraber olursak tüm sorunları aşarız. İnşallah Fatsa Çevre Yolunun projesi 2018 yılının sonuna kadar hazırlanmış olacak. Fatsa OSB’mizin ikinci etabında sona gelebilirsek istihdam anlamında bölgedeki işsizlikte ciddi düşüşler olacaktır. Fındık konusunda bu yıl sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinden daha çok destek bekliyoruz. Bu yıl ki rekolte ve fındığın sorunlarıyla alakalı ayrıntılı bir rapor hazırlanırsa bunu bakanımıza sunabilirim ve bir şeyler yapabiliriz.”

Program diğer katılımcılarının konuşmalarıyla devam etti.

Gündem Arşivi
KOBİ'LERE BÜYÜK MÜJDE GELENEKSEL İFTAR PROGRAMIMIZ BU RAMAZAN'DA DA DEVAM ETTİ ODAMIZDAN FATSA BELEDİYESİ'NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ BAŞKAN KARATAŞ'TAN İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ BASIN AÇIKLAMASI İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ BAŞLADI BAŞKAN KARATAŞ: SİYASİLERİMİZİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ EKONOMİK VE POLİTİK ÖNGÖRÜLER KONFERANSI DÜZENLENDİ ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMLARIMIZ KORGAN İLÇEMİZDE DEVAM ETTİ ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR HER İLÇEDE 1 KÜTÜPHANE PROJEMİZİN 4.SÜ HAYATA GEÇTİ PLASTİK POŞETLERİN ÜCRETLENDİRİLMESİNDE USÜL VE ESASLAR KOBİ DEĞER KREDİSİ KULLANIMA AÇILDI HİJYEN EĞİTİMİ TAMAMLANDI İLÇEMİZDEKİ ÖĞRENCİLERE KIŞLIK YARDIMLARIMIZ SÜRÜYOR HİSARCIKLIOĞLU: "DESTEKLERİMİZ SÜRECEK" TEBLİGATTA ELEKTRONİK DÖNEM BAŞLIYOR GIDA ÜRETİMİ YAPAN ÜYELERİMİZ İÇİN HİJYEN EĞİTİMİ POŞET ÜCRETİ Ve POŞET BEYANNAMESİ KANUNU RESMİ GAZETDEDE YAYIMLANDI TÜRKİYE 100 LİSTESİNDE YER ALMA FIRSATI EN BÜYÜK SIKINTI YÜKSEK FAİZ ENFLASYONLA MÜCADELE "YERLİ ÜRETİM" LOGO KULLANMA ZORUNLULUĞU MOTORLU KARA TAŞITLARI ALIM-SATIM İŞLEMLERİ ODA AİDAT BORÇ YAPILANDIRMA KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI HAKKINDA TÜM BİLGİLER KOBİ'LERE NEFES KREDİSİ BAŞKAN KARATAŞ GÜVEN TAZELEDİ FATSO'DAN KURSİYERLERE SERTİFİKA TÖRENİ FATSA OSB'DE İSTİHDAM SAYISI 3700'E ULAŞTI FATSA'DAKİ ÖĞRENCİLERİMİZİN KIŞLIK YARDIMLARI YAPILDI ÇAMAŞ İLÇESİNDE ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİK ÇAMAŞ BELEDİYE BAŞKANINI MAKAMINDA ZİYARET ETTİK ÖĞRENCİLERİMİZE KIŞLIK YARDIMLARIMIZ ÇAMAŞ İLÇESİNDE DEVAM ETTİ AYBASTI ÇATALPINAR VE KABATAŞ İLÇELERİNDE ÖĞRENCİLERİMİZE KIŞLIK YARDIMDA BULUNDUK AYBASTI VE ÇATALPINAR İLÇELERİNDE KAYMAKAMLARI ZİYARET ETTİK AYBASTI KABATAŞ VE ÇATALPINAR İLÇELERİNDE ODA BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİK AYBASTI'DAKİ ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİK BAŞKANIMIZDAN ODALARA ZİYARET KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİNİN 2. GRUBU BAŞLADI HER İLÇEDE 1 KÜTÜPHANE PROJEMİZİN 3.SÜ AÇILDI KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİNİN BİRİNCİSİ TAMAMLANDI BAŞKANIMIZDAN BASIN KURULUŞLARINA ZİYARET ODAMIZ BÜNYESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ BAŞLADI KÜTÜPHANEMİZ TAMAMLANIYOR KORGAN Ve KUMRU İLÇELERİNDE ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİK İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERİMİZE KIŞLIK YARDIMLARIMIZ SÜRÜYOR TKDK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI MİLLETVEKİLİMİZ ERGÜN TAŞCI'DAN TEKSTİL KURSUMUZA ZİYARET SANAYİYE DAYALI BİR EKONOMİYE GEÇMELİYİZ İŞ DÜNYASINA YENİ SOLUK: ARABULUCULUK

Girişimciler
Meslek Grupları
Genç Girişimciler

Kadın Girişimciler
Üye Bilgi Servisi
Meslek Grupları
Odamıza üye firmaların bilgilerine ulaşmak için açılacak olan forma aradığınız firmaya ait Üye Sicil No, Ticaret Sicil No, Vergi Numarası ve Nace Kodu bilgilerini girerek sorgulama yapabilirsiniz.
Arama formuna erişim için tıklayınız.
Meslek Grupları
Meslek Grupları
AB
Nace Rev.2
AB
Meslek gruplarımızın Nace Rev formatında listesi için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Bağlantılar
Bağlantılar
Avrupa İşletmeler Ağı
Avrupa İşletmeler Ağı
TOBB TV
TOBB TV
Tek Hedef Bilişim
Tek Hedef Bilişim
Kobi Bilgi Sitesi
Kobi Bilgi Sitesi
TEB Kobi TV
TEB Kobi TV
Rekabet Kurumu
Rekabet Kurumu
Yeni Türk Ticaret Kanununa Hazır mısınız?
Yeni Türk Ticaret Kanununa Hazır mısınız?
T.O.B.B Fatsa Belediyesi 19 Mayıs Üniversitesi Ordu Üniversitesi Türkiye