Gündem Fatso Gündemi

FATSO'DAN KURSİYERLERE SERTİFİKA TÖRENİ
01 Mart 2018 Perşembe / 08:28:11

FATSOFatsa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen tekstil kursunun sertifika töreni gerçekleşti.
Halk Eğitim Merkezi’nde yapılan sertifika törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya, siyasi parti başkan ve temsilcileri, dernek ve oda başkan ve temsilcileri, kursiyerler ve davetliler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törenin ilk konuşmasını kursiyerlerden Emine Kocar ve Kadriye Akyürek yaptı. Kursiyerlerden Emine Kocar duygularını ve düşüncelerini; “Makine ile başlayan serüvenimiz ihtiyaç sahiplerine kıyafet dikmeyle son buldu. İlk zamanlar farklı 25 kişiydik artık birlik olmayı öğrendik. 3 ay boyunca bu yolda el ele yürüdüğümüz kursiyer arkadaşlarıma, bizden emeğini esirgemeyen Çiğdem hocamıza ve tüm imkanları sağlayarak bize destek olan Tayfun Başkanımıza teşekkür ediyorum.” diye tarif ederken, Kadriye Akyürek; “Her günü bir birinin aynısı olan kişiler için bu kurs bir nimettir. Burada birşeyler başarabilen arkadaşları gördükçe hepimiz mutlu olduk. Bizi iş hayatına hazırlayan, bu güveni veren Tüm Fatsa Ticaret Ve Sanayi Odası ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde ifade etti.

Kurs öğretmeni Çiğdem Yaşar ise söz alarak şunları söyledi; “Kursiyerlerimiz zamanının çoğunu evde geçiren kadınlardı. Burada onlara özgüvenlerini kazandırdık. Yaşınız kaç olursa olsun, hayallerinizi gerçekleştirmekten vazgeçmeyin.” Kurs adına en büyük emeğe sahip olan Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş ise söz alarak konuşmasında; “Oda olarak 13. Kursumuzu tamamladık. Bu kursları birilerinin hayrına vesile olmak amacıyla yapıyoruz. Bugün de 25 arkadaşımıza iş imkanı sağlamak amacıyla açtığımız kursun sonuna geldik. Biz hazırlanmalarına elimizden geldiğince destek olduk. Buradan sonrasında bu yolu kendileri yürüyecekler. Biz bir şekilde gönüllere girmek ve o gönülleri iyilikle doldurmak için çalışmalar yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Bu yolda emeği geçen 35 kişilik ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Allah'ım çıktığınız bu yolda sizi utandırmasın. Elimizden geldiğince de destekçiniz olacağız.” ifadelerine yer verdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya’nın da; “Sektörün eleman ihtiyacını ve iş hayatına atılmak için çabalayan arkadaşlar için iş yeri ihtiyacını karşılamak adına çok güzel bir kurs. İnşallah bu yolda herkes hak ettiğini, emeğinin karşılığını alabilir.” şeklinde duygularını ifade ettiği tören sertifikaların takdiminin ardından son buldu.Gündem Arşivi
KOBİ'LERE BÜYÜK MÜJDE GELENEKSEL İFTAR PROGRAMIMIZ BU RAMAZAN'DA DA DEVAM ETTİ ODAMIZDAN FATSA BELEDİYESİ'NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ BAŞKAN KARATAŞ'TAN İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ BASIN AÇIKLAMASI İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ BAŞLADI BAŞKAN KARATAŞ: SİYASİLERİMİZİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ EKONOMİK VE POLİTİK ÖNGÖRÜLER KONFERANSI DÜZENLENDİ ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMLARIMIZ KORGAN İLÇEMİZDE DEVAM ETTİ ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR HER İLÇEDE 1 KÜTÜPHANE PROJEMİZİN 4.SÜ HAYATA GEÇTİ PLASTİK POŞETLERİN ÜCRETLENDİRİLMESİNDE USÜL VE ESASLAR KOBİ DEĞER KREDİSİ KULLANIMA AÇILDI HİJYEN EĞİTİMİ TAMAMLANDI İLÇEMİZDEKİ ÖĞRENCİLERE KIŞLIK YARDIMLARIMIZ SÜRÜYOR HİSARCIKLIOĞLU: "DESTEKLERİMİZ SÜRECEK" TEBLİGATTA ELEKTRONİK DÖNEM BAŞLIYOR GIDA ÜRETİMİ YAPAN ÜYELERİMİZ İÇİN HİJYEN EĞİTİMİ POŞET ÜCRETİ Ve POŞET BEYANNAMESİ KANUNU RESMİ GAZETDEDE YAYIMLANDI TÜRKİYE 100 LİSTESİNDE YER ALMA FIRSATI EN BÜYÜK SIKINTI YÜKSEK FAİZ ENFLASYONLA MÜCADELE "YERLİ ÜRETİM" LOGO KULLANMA ZORUNLULUĞU MOTORLU KARA TAŞITLARI ALIM-SATIM İŞLEMLERİ ODA AİDAT BORÇ YAPILANDIRMA KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI HAKKINDA TÜM BİLGİLER KOBİ'LERE NEFES KREDİSİ BAŞKAN KARATAŞ GÜVEN TAZELEDİ FATSO'DAN KURSİYERLERE SERTİFİKA TÖRENİ FATSA OSB'DE İSTİHDAM SAYISI 3700'E ULAŞTI FATSA'DAKİ ÖĞRENCİLERİMİZİN KIŞLIK YARDIMLARI YAPILDI ÇAMAŞ İLÇESİNDE ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİK ÇAMAŞ BELEDİYE BAŞKANINI MAKAMINDA ZİYARET ETTİK ÖĞRENCİLERİMİZE KIŞLIK YARDIMLARIMIZ ÇAMAŞ İLÇESİNDE DEVAM ETTİ AYBASTI ÇATALPINAR VE KABATAŞ İLÇELERİNDE ÖĞRENCİLERİMİZE KIŞLIK YARDIMDA BULUNDUK AYBASTI VE ÇATALPINAR İLÇELERİNDE KAYMAKAMLARI ZİYARET ETTİK AYBASTI KABATAŞ VE ÇATALPINAR İLÇELERİNDE ODA BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİK AYBASTI'DAKİ ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİK BAŞKANIMIZDAN ODALARA ZİYARET KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİNİN 2. GRUBU BAŞLADI HER İLÇEDE 1 KÜTÜPHANE PROJEMİZİN 3.SÜ AÇILDI KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİNİN BİRİNCİSİ TAMAMLANDI BAŞKANIMIZDAN BASIN KURULUŞLARINA ZİYARET ODAMIZ BÜNYESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ BAŞLADI KÜTÜPHANEMİZ TAMAMLANIYOR KORGAN Ve KUMRU İLÇELERİNDE ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİK İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERİMİZE KIŞLIK YARDIMLARIMIZ SÜRÜYOR TKDK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI MİLLETVEKİLİMİZ ERGÜN TAŞCI'DAN TEKSTİL KURSUMUZA ZİYARET SANAYİYE DAYALI BİR EKONOMİYE GEÇMELİYİZ İŞ DÜNYASINA YENİ SOLUK: ARABULUCULUK

Girişimciler
Meslek Grupları
Genç Girişimciler

Kadın Girişimciler
Üye Bilgi Servisi
Meslek Grupları
Odamıza üye firmaların bilgilerine ulaşmak için açılacak olan forma aradığınız firmaya ait Üye Sicil No, Ticaret Sicil No, Vergi Numarası ve Nace Kodu bilgilerini girerek sorgulama yapabilirsiniz.
Arama formuna erişim için tıklayınız.
Meslek Grupları
Meslek Grupları
AB
Nace Rev.2
AB
Meslek gruplarımızın Nace Rev formatında listesi için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Bağlantılar
Bağlantılar
Avrupa İşletmeler Ağı
Avrupa İşletmeler Ağı
TOBB TV
TOBB TV
Tek Hedef Bilişim
Tek Hedef Bilişim
Kobi Bilgi Sitesi
Kobi Bilgi Sitesi
TEB Kobi TV
TEB Kobi TV
Rekabet Kurumu
Rekabet Kurumu
Yeni Türk Ticaret Kanununa Hazır mısınız?
Yeni Türk Ticaret Kanununa Hazır mısınız?
T.O.B.B Fatsa Belediyesi 19 Mayıs Üniversitesi Ordu Üniversitesi Türkiye